Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- Spor Toto Süper Lig
7 Aralık Cuma
20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)
8 Aralık Cumartesi
13.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Medical Park)
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)
9 Aralık Pazar:
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (Spor Toto Akhisar)
10 Aralık Pazartesi:
20.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Afyonkarahisar Zafer)
20.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
- Spor Toto 1. Lig
8 Aralık Cumartesi
13.30 Kardemir Karabükspor-İstanbulspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Osmanlıspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk)
16.00 Altınordu-Adanaspor (Bornova)
9 Aralık Pazar:
13.30 Hatayspor-Boluspor (Antakya Atatürk)
13.30 Ümraniyespor-Tetiş Yapı Elazığspor (Ümraniye Belediye Şehir)
16.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)
19.00 Eskişehirspor-Altay (Yeni Eskişehir)
10 Aralık Pazartesi:
19.00 Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor Baltok (Gaziantep)
19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
8 Aralık Cumartesi
13.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik)
9 Aralık Pazar:
13.00 Şanlıurfaspor-Menemen Belediyespor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kırklarelispor (Tarsus İlçe)
13.30 BUGSAŞ Spor-Zonguldak Kömürspor (Ankara OSTİM)
13.30 Fatih Karagümrük-Darıca Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Tokatspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
13.30 Bandırmaspor Baltok-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
Beyaz Grup
8 Aralık Cumartesi
13.30 Yılport Samsunspor-Manisaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
13.30 Sarıyer-Hacettepe (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Keçiörengücü-UTAŞ Uşakspor (Ankara Aktepe)
9 Aralık Pazar:
13.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gümüşhanespor (Muğla Atatürk)
13.00 Gaziantepspor-Sancaktepe Belediyespor (Gaziantep)
13.30 Niğde Anadolu-Ankara Demirspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 İnegölspor-Eyüpspor (İnegöl İlçe)
13.30 Bayrampaşa-Sakaryaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Kastamonuspor 1966-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi)
- TFF 3. Lig
1. Grup
9 Aralık Pazar:
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Nevşehir Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.00 Batman Petrolspor-Tire 1922 (Batman Yeni Şehir)
13.00 Yomraspor-Kozan Belediyespor (Yomra İlçe)
13.00 Erzin Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)
13.30 Ergene Velimeşespor-Gebzespor (Ergene Velimeşe)
13.30 Erbaaspor-Silivrispor (Erbaa İlçe)
13.30 Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile)
13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Artvin Hopaspor (Tepecik Şenol Güneş)
2. Grup
8 Aralık Cumartesi
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karşıyaka (Sancaktepe 15 Temmuz)
9 Aralık Pazar:
13.00 Yeni Orduspor-Alibeyköyspor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Pazarspor-Altındağ Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)
13.00 Ofspor-Kızılcabölükspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
13.00 Elaziz Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)
13.30 Adıyaman 1954-Kemerspor 2003 (Adıyaman Atatürk)
13.30 Bergama Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
13.30 Düzcespor-Osmaniyespor (Düzce 18 Temmuz)
13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Esenler Erokspor (Ziya Altınoğlu)
3. Grup
8 Aralık Cumartesi
13.30 Bucaspor-Turgutluspor (Yeni Buca)
9 Aralık Pazar:
13.00 Bayburt İl Özel İdare-Ankara Adliyespor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Diyarbekirspor-1461 Trabzon (Stat henüz açıklanmadı)
13.00 Cizrespor-Anagold 24 Erzincanspor (Cizre İlçe)
13.30 Payasspor-Halide Edip Adıvarspor (Payas İlçe)
13.30 Çorum Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Kocaelispor-Muğlaspor (Kocaeli)
13.30 Serik Belediyespor-Gölcükspor (Serik İsmail Oğan)
13.30 Bağcılarspor-Fatsa Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey)
trtspor