SPOR VE YAŞAM DERGİSİ'NİN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DERGİLERİNDEN BİRİ OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ ?

İSTATİSTİKLER : 81 İl, sosyal hesaplarda 75 bin takipçi, sitelerde 148 bin üye, 7000 traj, 6200 dergi abonesi, yapılan paylaşımlarla aylık 1 milyon kişiye erişim , 30 sayı, ve dergide 8. yıl..

Spor ve Yaşam Dergisi 2012 yılından bu yana beden eğitimi ve spor alanında çalışmalarını yürütmektedir.Hiçbir zaman ticaret ve kar amacı olmayan dergimizin asıl çıkış amacı beden eğitimi öğretmenlerini tek bir çatıda toplamak, haklarına sahip çıkarak basında, sosyal medyalarda onların sesi olmak ve alanımızda kaynaklar üreterek beden eğitimi ve spor derslerinin daha verimli işlenmesini sağlamaktır. Sizlerden destek ne kadar çok gelirse bizim sesimiz basında o kadar gür çıkar ve haklarımıza sahip çıkabiliriz. unutmayalım ki ''BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR''. Malesef ki İmkanlarımız kısıtlı ve derslerimize idareciler tarafından gereken önem verilmiyor. Bir çok malzeme eksiğimiz, bütçe sıkıntımız olduğundan dersler istediğimiz şekilde geçmiyor. Fakat tüm bu sıkıntılar arasında dergimiz tüm beden eğitimi öğretmenlerimizin imdadına koşuyor. Verimli bir öğretmen mi olmak istiyorsunuz ?

O halde birlikte inceleyelim...

SPOR VE YAŞAM DERGİSİ İLE NELER YAPILABİLİR?

 • Havalar olumsuz iken sınıfta akıllı tahtada branşlarla ilgili eğitim DVDlerimiz ile ders işleyebilir, kendizi geliştirebilir ve sınıfta işlenen dersleri daha zevkli hale getirebilirsiniz.
 • Verdiğimiz büyük boy eğitici spor posterleri ile spor odanızı ve spor panonuzu süsleyebilir, spor sokağı,spor köşesi oluşturarak öğrencilerinizin branşlar hakkında bilgi sahibi olmasına katkıda bulunabilirsiniz.
 • Her sene eylül ayındaki dergimizle birlikte vermiş olduğumuz beden eğitimi doküman DVD sayesinde hiç kimseye ihtiyacınız olmadan 1 yıllık bütün evrak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Beden eğitimi DVD'si içeriğinde yer alan akıllı tahta dokümanları, bulmacalar, eğitsel oyunlar, çeşitli videolar, çalışma yaprakları ile  teorik anlamda her kaynağa sahip olur, dersini hakkıyla işleyen bir öğretmen modeli olursunuz.
 • Dergimizn her sayısında yer vermiş olduğumuz zengin içeriklerle spor alanında bilgilerinize bilgi katarak, yeni gelişmelerden ve konulardan haberdar olur, kendinizi güncellersiniz.
 • O Halde sizlere bir çok imkan sunmaya çalışan dergimizin daha verimli ve güzel çalışmalar yapması için #dergimizesahipçıkalım
 • 1 yılda 65 ile hiçbirşey kaybetmezsiniz ama çok şey kazanırsınız.

SPOR VE YAŞAM DERGİSİ KAMPANYALARI 

 • Dergimizin 1 yıllık abonelik ücreti tüm kargolar dahil sadece 65 TL’dir.
  3 ayda bir olmak üzere yılda toplamda 4 adet dergi , 4 adet dvd ve 4 adet poster dağıtımı yapılır.
  Her dergiyle beraber 1 adet akıllı tahtada kullanabileceğiniz ve ders işleyebileceğiniz branşlaroyun kuralları ve drilleri EĞİTİM DVD’Sİ
  1 adet eğitici büyük boy Spor Posteri gönderilir.
  Üyelerimiz için her sene başı eylül ayındaki dergimizle birlikte YENİ MÜFREDATA UYGUN olarak BEDEN EĞİTİMİ DOKÜMAN DVD’si hediye edilir. 

ABONELERE ÖZEL EKSTRA KAMPANYALAR 

 • Bu zamana kadar çıkmış olan 19 adet branşlarla ilgili eğitim DVD'lerimiz 60 TL yerine dergi abonelerimiz için sadece 35 TL!ye gönderilmektedir. Branşlar : futbol, futbol oyun kuralları, voleybol oyun kuralları ve driller, basketbol oyun kuralları, basketbol driller, hentbol oyun kuralları, tenis oyun kuralları, masa tenisi oyun kuralları, bocce oyun kuralları, halk oyunları dvdsi, eğitsel oyunlar dvdsi, efsane sporcular ve spor branşları dvdsi, 2016 spor olayları, 2017 spor olayları, 2018 spor olayları dvdsi, 2 adet atletizm dvdsi, futsal oyun kuralları, badminton oyun kuralları.
 • 10 adet 50*70 cm boyutlarında büyük poster seti kargo dahil 30 tldir. Posterlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.
 • 2018 dönemine ait 3 adet dergimiz dvd ve poster ekleriyle birlikte 35 TL'dir.