kerembalyemez @ gmail.com

Dün geceki maç, hayatım boyunca izlediğim en heyacanlı maçlardan biriydi. Hop oturduk hop kaltık, yarı finali bekledik. Maçtan önce herkes şu şekilde konuşuyordu. "Fazla gol yemese bari". Dile kolay dünya devi ile karşılaşıyorsun.

Herşey ilk maçtan çok farklı değildi, bir şey dışında. Hakem aynı, yine şansızlık, tek şey farklıydı; ilk maçta bir türlü gelmeyen gol. İlk maçta şansızlığın ve hakemin kurbanı olmuştu Galatasaray. Bu maçtada da öyle oldu. Otoritelerin düşüncesi maçın başında Ronaldo nun attığı golün ofsyat olduğu idi. Tabi bu golden sonra Galatasaray daha da rahat oynamaya başladı. Yenilsemde dünyaya ve taraftarıma güzel bir maç izleteyim dedi ve öylede oldu.Taraftarın mükemmel baskısı golleri getirdi. İspanyol spikerin dedigi gibi, "Bu taraftar olduktan sonra yenemeyeceğin takım yoktur". İlk maçta bir gol bulabilmek için çok uğraşan Galatasaray istediği golleri geçte olsa ikinci maçta buldu. TTNET ARENA "5, 5, 5" sesleri ile inledi". Zevk için başlayan maç yarı final umudu ile devam etti. Bu umut 90+2 de Ronaldo nun golü ile son buldu. 

Tüm dünya Galatasaray ı ayakta alkışladı. Tüm Dünyaya Türk takımlarının gücünü gösterdik. Morinho: "Kaybedersemde Galatasaray gibi kaybedeyim" dedi. Bu da Galatasaray ın ne kadar büyük bir takım olduğunun ispatı oldu. 

75 Milyona bu heyacanı yaşattığın için teşekkür ederiz GALATASARAY!!!

İnşallah perşembe Akşamı da FENERBAHÇE, Lazio yu elerde bu mutluluğumuz ve heyecanımız devam eder.