ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Başakşehir turu zora soktu
Manset Alti Haberleri
UEFA Avrupa Ligi: Eşleşmeler
UEFA Avrupa Ligi nde 1. ve 2. ön eleme turu kuraları çekildi.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 19.06.2017
- Bu haber 152 kez okundu.

İsviçre nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, 1. ön eleme turunda 100, 2. ön eleme turunda ise 16 takım yer aldı. Organizasyonda, ilk eleme turundaki 50 eşleşmeden gelecek takımlarla toplam 66 ekibin katılacağı 2. ön eleme turu kura çekimi de yapıldı.

Turnuvaya 2. ön eleme turundan başlayacak Galatasaray, İsveç in Östersunds takımıyla karşılaşacak.

Ligde 1. eleme turu maçları 29 Haziran ve 6 Temmuz, 2. ön eleme turu karşılaşmaları ise 13 ve 20 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Kura çekimi sonunda eşleşmeler şöyle oluştu:

Partizani (Arnavutluk)/Botev (Bulgaristan) - Beitar (İsrail)/Vasas (Macaristan)

Zeljeznicar (Bosna Hersek)/Zeta (Karadağ) - AIK (İsveç)/Klaksvik (Faroe Adaları)

Haugesund (Norveç)/Coleraine (Kuzey İrlanda) - Lech Poznan (Polonya)/Pelister (Makedonya)

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Zaria Balti (Moldova)/Saraybosna (Bosna Hersek)

AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)/Lincoln (Cebelitarık) - Levadia Tallinn (Estonya)/Cork City (İrlanda)

Brondby (Danimarka) - Vaasa (Finlandiya)/Olimpija (Slovenya)

Rabotnicki (Makedonya)/Tre Penne (San Marino) - Dinamo Minsk (Belarus)/Runavik (Faroe Adaları)

Kairat (Kazakistan)/Atlantas (Litvanya) - Skenderbeu (Arnavutluk)/Sant Julia (Andorra)

Norrköping (İsveç)/Priştine (Kosova) - Saint Johnstone (İskoçya)/Trakai (Litvanya)

Slovan Bratislava (Slovakya)/Pyunik (Ermenistan) - Lyngby (Danimarka)/Bangor City (Galler)

Panionios (Yunanistan) - Shirak (Ermenistan)/Gorica (Slovenya)

Hajduk Split (Hırvatistan) - Levski Sofya (Bulgaristan)/ Sutjeska (Karadağ)

Stjarnan (İzlanda)/Shamrock Rovers (İrlanda) - Mlada Boleslav (Çekya)

Zira (Azerbaycan)/Differdange (Lüksemburg) - Astra (Romanya)

Nomme Kalju (Estonya)/B36 Torshavn (Faroe Adaları) - Videoton (Macaristan)/Balzan (Malta)

Maccabi Tel-Aviv (İsrail)/Tiran (Arnavutluk) - Seinajoki (Finlandiya)/Reykjavik (İzlanda)

Chikhura Sachkhere (Gürcistan)/Altach (Avusturya) - Dinamo Brest (Belarus)

Aberdeen (İskoçya) - Ordabasy (Kazakistan)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Valletta (Malta)/Folgore (San Marino) - Utrecht (Hollanda)

Östersunds (İsveç) - Galatasaray (Türkiye)

Ferencvaros (Macaristan)/Jelgava (Letonya) - Midtjylland (Danimarka)/Derry City (İrlanda)

Vojvodina (Sırbistan)/Ruzomberok (Slovakya) - Brann (Norveç)

Mladost Lucani (Sırbistan)/İnter Bakü (Azerbaycan) - Fola (Lüksemburg)/Milsami (Moldova)

Sturm Graz (Avusturya) - Mladost Podgorica (Karadağ)/Gandzasar-Kapan (Ermenistan)

Crusaders (Kuzey İrlanda)/Liepaja (Letonya) - Shakhtyor (Belarus)/Suduva (Litvanya)

Bala Town (Galler)/Vaduz (Liechtenstein) - Odd (Norveç)/Ballymena United (Kuzey İrlanda)

Dacia (Moldova)/Shkendija (Makedonya) - Connah s Quay Nomads (Galler)/Helsinki (Finlandiya)

Gebele (Azerbaycan) - Jagiellonia (Polonya)/Dinamo Batum (Gürcistan)

Ventspils (Letonya)/Valur (İzlanda) - Domzale (Slovenya)/Flora Tallinn (Estonya)

Trencin (Slovakya)/Torpedo (Gürcistan) - Bnei Yehuda (İsrail)

Glasgow Rangers (İskoçya)/Progres (Lüksemburg) - AEL Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)/Saint Joseph s (Cebelitarık)

Irtysh (Kazakistan)/Dunav (Bulgaristan) - Kızılyıldız (Sırbistan)/Floriana (Malta)

Santa Coloma (Andorra)/Osijek (Hırvatistan) - Luzern (İsviçre)

Trtspor


17 Agustos 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Evkur Yeni Malatyaspor da transfer
    Antalyaspor dan hakem tepkisi
    UEFA Avrupa Ligi nde heyecan başladı
    Milliler Çekya yı yendi
    Bakan Bak milli atletleri kabul etti
    Kupa maçlarının yayın ihalesi sonuçlandı
    Bocce 2. Kademe Antrenör Kursu
    Ahmet Nakkaş tan dünya şampiyonluğu
    Trabzonspor taraftarı Kadıköy e gidemeyecek
    UEFA Avrupa Ligi nde heyecan başlıyor
    Beşiktaş ta lig ve kupaya özel kombine
    Fenerbahçe, Avrupa da 219. kez sahada
    Ragbi Ligi ne bayram rötarı
    Türk dağcılar ilklere imza atıyor
    İşte Devler Ligi nde ilk gün sonuçları
    Barça kafilesi açıklandı! Arda Turan...
    Kredi kartı ile internetten alışveriş yapanlar dikkat
    Öğretmenlerin eş durumu tartışması büyüyor
    KPSS branş bazında sıralamalar açıklandı
    Valverde den Arda açıklaması

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır