ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Başakşehir ikinci yarıda yıkıldı
Manset Alti Haberleri
UEFA Avrupa Ligi: Eşleşmeler
UEFA Avrupa Ligi nde 1. ve 2. ön eleme turu kuraları çekildi.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 19.06.2017
- Bu haber 212 kez okundu.

İsviçre nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde, 1. ön eleme turunda 100, 2. ön eleme turunda ise 16 takım yer aldı. Organizasyonda, ilk eleme turundaki 50 eşleşmeden gelecek takımlarla toplam 66 ekibin katılacağı 2. ön eleme turu kura çekimi de yapıldı.

Turnuvaya 2. ön eleme turundan başlayacak Galatasaray, İsveç in Östersunds takımıyla karşılaşacak.

Ligde 1. eleme turu maçları 29 Haziran ve 6 Temmuz, 2. ön eleme turu karşılaşmaları ise 13 ve 20 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Kura çekimi sonunda eşleşmeler şöyle oluştu:

Partizani (Arnavutluk)/Botev (Bulgaristan) - Beitar (İsrail)/Vasas (Macaristan)

Zeljeznicar (Bosna Hersek)/Zeta (Karadağ) - AIK (İsveç)/Klaksvik (Faroe Adaları)

Haugesund (Norveç)/Coleraine (Kuzey İrlanda) - Lech Poznan (Polonya)/Pelister (Makedonya)

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Zaria Balti (Moldova)/Saraybosna (Bosna Hersek)

AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)/Lincoln (Cebelitarık) - Levadia Tallinn (Estonya)/Cork City (İrlanda)

Brondby (Danimarka) - Vaasa (Finlandiya)/Olimpija (Slovenya)

Rabotnicki (Makedonya)/Tre Penne (San Marino) - Dinamo Minsk (Belarus)/Runavik (Faroe Adaları)

Kairat (Kazakistan)/Atlantas (Litvanya) - Skenderbeu (Arnavutluk)/Sant Julia (Andorra)

Norrköping (İsveç)/Priştine (Kosova) - Saint Johnstone (İskoçya)/Trakai (Litvanya)

Slovan Bratislava (Slovakya)/Pyunik (Ermenistan) - Lyngby (Danimarka)/Bangor City (Galler)

Panionios (Yunanistan) - Shirak (Ermenistan)/Gorica (Slovenya)

Hajduk Split (Hırvatistan) - Levski Sofya (Bulgaristan)/ Sutjeska (Karadağ)

Stjarnan (İzlanda)/Shamrock Rovers (İrlanda) - Mlada Boleslav (Çekya)

Zira (Azerbaycan)/Differdange (Lüksemburg) - Astra (Romanya)

Nomme Kalju (Estonya)/B36 Torshavn (Faroe Adaları) - Videoton (Macaristan)/Balzan (Malta)

Maccabi Tel-Aviv (İsrail)/Tiran (Arnavutluk) - Seinajoki (Finlandiya)/Reykjavik (İzlanda)

Chikhura Sachkhere (Gürcistan)/Altach (Avusturya) - Dinamo Brest (Belarus)

Aberdeen (İskoçya) - Ordabasy (Kazakistan)/Siroki Brijeg (Bosna Hersek)

Valletta (Malta)/Folgore (San Marino) - Utrecht (Hollanda)

Östersunds (İsveç) - Galatasaray (Türkiye)

Ferencvaros (Macaristan)/Jelgava (Letonya) - Midtjylland (Danimarka)/Derry City (İrlanda)

Vojvodina (Sırbistan)/Ruzomberok (Slovakya) - Brann (Norveç)

Mladost Lucani (Sırbistan)/İnter Bakü (Azerbaycan) - Fola (Lüksemburg)/Milsami (Moldova)

Sturm Graz (Avusturya) - Mladost Podgorica (Karadağ)/Gandzasar-Kapan (Ermenistan)

Crusaders (Kuzey İrlanda)/Liepaja (Letonya) - Shakhtyor (Belarus)/Suduva (Litvanya)

Bala Town (Galler)/Vaduz (Liechtenstein) - Odd (Norveç)/Ballymena United (Kuzey İrlanda)

Dacia (Moldova)/Shkendija (Makedonya) - Connah s Quay Nomads (Galler)/Helsinki (Finlandiya)

Gebele (Azerbaycan) - Jagiellonia (Polonya)/Dinamo Batum (Gürcistan)

Ventspils (Letonya)/Valur (İzlanda) - Domzale (Slovenya)/Flora Tallinn (Estonya)

Trencin (Slovakya)/Torpedo (Gürcistan) - Bnei Yehuda (İsrail)

Glasgow Rangers (İskoçya)/Progres (Lüksemburg) - AEL Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi)/Saint Joseph s (Cebelitarık)

Irtysh (Kazakistan)/Dunav (Bulgaristan) - Kızılyıldız (Sırbistan)/Floriana (Malta)

Santa Coloma (Andorra)/Osijek (Hırvatistan) - Luzern (İsviçre)

Trtspor


20 Ekim 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Atiker Konyaspor a evinde soğuk duş!
    UEFA Avrupa Ligi toplu sonuçlar
    Jones ve Taylor haftanın takımında
    Trabzonspor da ayrılık
    Federasyonlardan Avrupa Ligi takvimine eleştiri
    PFDK dan Manisa-Şanlıurfa maçı kararı
    Konya da 11 ler belli oldu
    Barcelona da Arda dan müjdeli haber!
    PFDK acımadı! Babel e şok ceza
    Cüneyt Çakır ın derbi karnesi
    Trail Blazers tan farklı başlangıç
    Dev derbinin hakemi Cüneyt Çakır
    Messi, 100 ler kulübünde
    Aday kadro açıklandı
    Bademi suda bekletirsek ne olur?
    Kupa-2 de günün programı
    Anadolu Efes, İspanya deplasmanında
    Panzerler rahat kazandı
    Banvit uzatmada devirdi
    Galatasaray galibiyetle tanıştı

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır