Bocce 2. Kademe Antrenör Kursuna katılacak olanların 17 Ocak 2019 mesai bitimine kadar e-devlet üzerinden ön kayıtlarını yapmaları ve kayıt işlemi sonunda verilecek referans numarası ile Halkbankası'na giderek kurs ücretini Banka içerisinden verilen Referans numarasını kullanarak yatırmaları gerekmektedir. Kurs ücreti yatırılmadan Kayıt kesinleşmeyecek olup, 17 Ocak 2019 mesai bitimine kadar yeterli başvuru olmaması durumunda kurs açılmayacaktır. 

2. Kademe Bocce Kursuna katılacakların 21 Ocak 2019 Pazartesi günü Saat:17.00'da Özgecan Aslan Gençlik Merkezinde hazır olması gerekmektedir. Adayların Kurs katılım evraklarını tamamlanmış şekilde getirip Kurs Sorumlusuna teslim etmeleri gerekmektedir. 


Kursa katılım şartları:

2. kademe kursa katılacak adaylar;
- 500 TL kurs katılım payını kurs başlangıcından önce e-devlet'ten alınan referans numarası ile Halkbank'a yatırmış olmalıdır
- 170TL olan Diploma ve Kart ücretini kurs bitimine kadar TBBDF gelirler hesabına yatırmış olmalıdır
- 1.Kademe Antrenör Diplamasının düzenlenme tarihi, Kursun başlangıç tarihi itibariyle en az 1 yıl önce olmak zorundadır.
- Son 1 yıl içerisinde, 2. kademe ve daha üst bir kademe antrenör nezaretinde çalıştığını belgelemelidir
(Kulüp yazısı, il müdürlüğü veya federasyondan alınacak yazıda hangi antrenör nezaretinde çalıştığını belgeleyecektir)
- Her antrenörün çalıştırdığı en az 5 lisanslı sporcusu olmalıdır (Antrenörler sporcularına ait lisans fotokopilerini dosyalarına eklemelidir).
- Son 5 yılda 2. kademe ve daha üst kademe antrenör kursunu başarıyla tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır.  Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.
- Bocce branşında yapılan antrenör gelişim seminerlerinden bir tanesine katılmış olmalıdır
(Spor bilimleri ile ilgili ulusal/uluslararası bilimsel bir etkinliğe katılmış olduğunu belgeleyenler bu şartı yerine getirmiş sayılır)
- Kurs evrakının tamamını kurs başlangıcında teslim etmelidir
- En az lise ve dengi okul mezunu olmalıdır.

İrtibat: Yağmur UZUN - 0534 864 85 40

 

2.kademe.kurs.antalya.doc