ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Rıza Kayaalp’ten bir altın madalya daha
Manset Alti Haberleri
Dünya Kupası fikstürü ve özetleri
Futbolun kalbi TRT ekranlarında atıyor. Rusya'da düzenlenen 2018 FIFA Dünya Kupası, TRT 1, TRT 4K ve TRT SPOR ekranlarında futbolseverlere ulaşıyor. Ayrıca tüm maçlar yepyeni bir deneyimle trtspor.com.tr'den de canlı yayınlanıyor.
Google+   Kategori: Videolar
  Tarih: 07.07.2018
- Bu haber 269 kez okundu.

İşte toplam 64 maça sahne olacak Dünya Kupası'nın fikstürü ve yayınlanacağı kanallar...

GRUP MAÇLARI PROGRAMI

GRUP

SAAT

MAÇ

 

14 Haziran Perşembe

A Grubu

 

Rusya - Suudi Arabistan

MAÇ SONUCU: 5-0 (ÖZET)

 

 

 

 

15 Haziran Cuma

A Grubu

15:00

Mısır - Uruguay

 MAÇ SONUCU: 0-1 (ÖZET)

B Grubu

18:00

Fas - İran

 MAÇ SONUCU: 0-1 (ÖZET)

B Grubu

21:00

Portekiz - İspanya

 MAÇ SONUCU: 3-3 (ÖZET)

 

 

 

 

16 Haziran Cumartesi

C Grubu

13:00

Fransa - Avustralya

 MAÇ SONUCU: 2-1 (ÖZET)

D Grubu

16:00

Arjantin - İzlanda

 MAÇ SONUCU: 1-1 (ÖZET)

C Grubu

19:00

Peru - Danimarka

 MAÇ SONUCU: 0-1 (ÖZET)

D Grubu

22:00

Hırvatistan - Nijerya

 MAÇ SONUCU: 2-0 (ÖZET)

 

 

 

 

17 Haziran Pazar

E Grubu

15:00

Kosta Rika - Sırbistan

MAÇ SONUCU:0-1 (ÖZET)

F Grubu

18:00

Almanya - Meksika

MAÇ SONUCU : 0-1 (ÖZET)

E Grubu

21:00

Brezilya - İsviçre

MAÇ SONUCU: 1-1 (ÖZET)

 

 

 

 

18 Haziran Pazartesi

F Grubu

15:00

İsveç - Güney Kore

 MAÇ SONUCU: 1-0 (ÖZET)

G Grubu

18:00

Belçika - Panama

 MAÇ SONUCU 3-0 (ÖZET)

 G Grubu

21:00

Tunus - İngiltere

 MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

 

 

 

 

19 Haziran Salı

H Grubu

15:00

Kolombiya - Japonya

 MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

H Grubu

18:00

Polonya - Senegal

 MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

A Grubu

21:00

Rusya - Mısır

 MAÇ SONUCU: 3-1 (ÖZET)

 

 

 

 

20 Haziran Çarşamba

B Grubu

15:00

Portekiz - Fas

 MAÇ SONUCU: 1-0 (ÖZET)

A Grubu

18:00

Uruguay - Suudi Arabistan

 MAÇ SONUCU: 1-0 (ÖZET)

B Grubu

21:00

İran - İspanya

 MAÇ SONUCU: 0-1 (ÖZET)

 

 

 

 

21 Haziran Perşembe

C Grubu

15: 00

Danimarka - Avustralya

  MAÇ SONUCU: 1-1 (ÖZET)

C Grubu

18:00

Fransa - Peru

  MAÇ SONUCU: 1-0 (ÖZET)

D Grubu

21:00

Arjantin - Hırvatistan

  MAÇ SONUCU: 0-3 (ÖZET)

 

 

 

 

22 Haziran Cuma

E Grubu

15:00

Brezilya - Kosta Rika

 MAÇ SONUCU: 2-0 (ÖZET)

D Grubu

18: 00

Nijerya - İzlanda

 MAÇ SONUCU: 2-0 (ÖZET)

E Grubu

21:00

Sırbistan - İsviçre

 MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

 

 

 

 

23 Haziran Cumartesi

G Grubu

15:00

Belçika - Tunus

 MAÇ SONUCU: 5-2 (ÖZET)

F Grubu

18:00

Güney Kore - Meksika

MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

F Grubu

21:00

Almanya - İsveç

 MAÇ SONUCU: 2-1 (ÖZET)

 

 

 

 

24 Haziran Pazar

G Grubu

15:00

İngiltere - Panama

 MAÇ SONUCU: 6-1 (ÖZET)

H Grubu

18:00

Japonya - Senegal

 MAÇ SONUCU: 2-2 (ÖZET)

H Grubu

21:00

Polonya - Kolombiya

 MAÇ SONUCU: 0-3 (ÖZET)

 

 

 

 

25 Haziran Pazartesi

A Grubu

17:00

Suudi Arabistan - Mısır

 MAÇ SONUCU: 2-1 (ÖZET)

A Grubu

17:00

Uruguay - Rusya

 MAÇ SONUCU: 3-0 (ÖZET)

B Grubu

21:00

İran - Portekiz

 MAÇ SONUCU: 1-1 (ÖZET)

B Grubu

21:00

İspanya - Fas

 MAÇ SONUCU: 2-2 (ÖZET)

 

 

 

 

26 Haziran Salı

C Grubu

17:00

Avustralya - Peru

 MAÇ SONUCU: 0-2 (ÖZET)

C Grubu

17:00

Danimarka - Fransa

 MAÇ SONUCU: 0-0 (ÖZET)

D Grubu

21:00

Nijerya - Arjantin

 MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

D Grubu

 21:00

İzlanda - Hırvatistan

 MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

 

 

 

 

27 Haziran Çarşamba

F Grubu

17:00

Güney Kore - Almanya

 MAÇ SONUCU: 2-0 (ÖZET)

F Grubu

17:00

Meksika - İsveç

 MAÇ SONUCU: 0-3 (ÖZET)

E Grubu

21:00

İsviçre - Kosta Rika

 MAÇ SONUCU: 2-2 (ÖZET)

E Grubu

21:00

Sırbistan - Brezilya

 MAÇ SONUCU: 0-2 (ÖZET)

28 Haziran Perşembe

H Grubu

17:00

Senegal - Kolombiya

 MAÇ SONUCU: 0-1 (ÖZET)

H Grubu

17:00

Japonya - Polonya

 MAÇ SONUCU: 0-1 (ÖZET)

G Grubu

21:00

İngiltere - Belçika

 MAÇ SONUCU: 0-1 (ÖZET)

G Grubu

21:00

Panama - Tunus

 MAÇ SONUCU: 1-2 (ÖZET)

SON 16 TURU

SAAT

MAÇ

 

30 Haziran Cumartesi:

17:00

Fransa-Arjantin

MAÇ SONUCU: 4-3 (ÖZET)

21:00

Uruguay-Portekiz

MAÇ SONUCU: 2-1 (ÖZET)

 

 

 

1 Temmuz Pazar

17:00

İspanya-Rusya

 MAÇ SONUCU: 1-1 (pen 3-4) (ÖZET)

21:00

Hırvatistan-Danimarka

 MAÇ SONUCU: 1-1 (pen 3-2) (ÖZET)

 

 

 

2 Temmuz Pazartesi

17:00

 Brezilya-Meksika 

 MAÇ SONUCU: 2-0 (ÖZET)

21:00

 Belçika-Japonya

 MAÇ SONUCU: 3-2 (ÖZET)

 

 

 

3 Temmuz Salı

17:00

İsveç-İsviçre 

 MAÇ SONUCU: 1-0 (ÖZET)

21:00

Kolombiya-İngiltere

 MAÇ SONUCU: 1-1 (pen 3-4) (ÖZET)

ÇEYREK FİNAL

SAAT

MAÇ

YAYINLANACAĞI KANALLAR

6 Temmuz Cuma

 

17:00

Uruguay-Fransa

 MAÇ SONUCU: 0-2 (ÖZET)

 

21:00

 Brezilya-Belçika

 MAÇ SONUCU: 1-2

 

 

 

 

 

7 Temmuz Cumartesi

 

17:00

 İsveç-İngiltere

TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr

 

21:00

 Rusya-Hırvatistan

TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr

 

YARI FİNAL

SAAT

MAÇ

YAYINLANACAĞI KANALLAR

10 Temmuz Salı

21:00

 Fransa-Belçika

 TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr

 

 

 

11 Temmuz Çarşamba

21:00

62. Maç

 TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr

3.'LÜK MAÇI

SAAT

MAÇ

YAYINLANACAĞI KANALLAR

14 Temmuz Cumartesi

17:00

63. Maç

TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr

FİNAL

SAAT

MAÇ

YAYINLANACAĞI KANALLAR

15 Temmuz Pazar

 

18:00

64. Maç

TRT1, TRT4K, www.trtspor.com.tr



23 Temmuz 2018 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    Genç judoculardan 5 madalya
    Büyükçekmece Basketbol'da transfer
    Genç milliler, Almanya'da 5. oldu
    Özel sporcular Paris'ten 24 madalya ile döndü
    Son 10 yılın en düşüğü
    Bursaspor'da yaprak dökümü
    Fenerbahçe'den taraftarına teşekkür mesajı
    Rıza Kayaalp’ten bir altın madalya daha
    Drift tutkunları Kayseri'de buluştu
    Mesut Özil'den tepkilere yanıt
    Mete Gazoz altın madalya kazandı
    Trabzonspor bir ismi daha açıkladı
    Türkiye'ye EURO 2024 için iyi haber
    Milli atlet Copello, Londra'da 2. oldu
    Temsilcilerimizin Avrupa'daki rakipleri belli oluyor
    Fenerbahçe'de yeni 10 numara Giuliano
    Hokey Şampiyonası'nda İsviçre ve Ukrayna güldü
    Hentbolda büyük başarı
    Yüzme Şampiyonası'nda Galatasaray, birinci oldu
    Türkiye, İtalya'yı devirdi

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır