ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Başakşehir turu zora soktu
Manset Alti Haberleri
Kupada 5 ve 6. hafta programları
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 12.01.2017
- Bu haber 19 kez okundu.

Ziraat Türkiye Kupası nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:
17 Ocak Salı:
12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)
12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)
14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)
16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)
17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)
18 Ocak Çarşamba:
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)
14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)
16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)
18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)
19 Ocak Perşembe:
13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)
16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)
20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
- 6. hafta
24 Ocak Salı:
12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)
14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)
14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)
16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)
18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)
25 Ocak Çarşamba:
12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)
14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)
14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)
16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)
18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)
20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)
26 Ocak Perşembe:
12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)
12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)
14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)
18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)


17 Agustos 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    5 maçın saatinde değişiklik
    Sezonun ilk kupası Real Madrid in
    İşte 1.Lig de haftanın hakemleri
    La Liga da heyecan başlıyor
    TFF 1.Lig de haftanın programı
    A Milli Basketbol Takımı nda kadro 14 e indi
    Süper Lig de 2. hafta heyecanı
    Muaythai Antrenör Yetiştirme Kursları
    Suat Carlı vefat etti
    Devler Ligi nde toplu sonuçlar
    Başakşehir turu zora soktu
    Fenerbahçe'den okullara 1907 Pota
    Kocaman dan Volkan Demirel açıklaması
    Evkur Yeni Malatyaspor da transfer
    Antalyaspor dan hakem tepkisi
    UEFA Avrupa Ligi nde heyecan başladı
    Milliler Çekya yı yendi
    Bakan Bak milli atletleri kabul etti
    Kupa maçlarının yayın ihalesi sonuçlandı
    Bocce 2. Kademe Antrenör Kursu

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır