ÜYE GİRİŞİ: Kullanıcı Adınız: Şifreniz: Şifremi unuttum Beni Hatırla ?  Üye Ol
ÖZEL HABER    SPOR    EĞİTİM    SEMİNER VE KURS    BEDEN EĞİTİMİ    SAĞLIK    OKUL SPORLARI    KPSS    VİDEOLAR
Ana Sayfa | Forum | Canlı Skorlar | BESYO | Haber Gönder | Künye | Spor ve Yaşam Dergisi | İletişim | Livescore
Manset Alti Haberleri
  FLAŞ HABER: Kupada son 16 eşleşmeleri belli oldu
Manset Alti Haberleri
Basketbol: Haftanın programı
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi nde 2. hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi nde ise 3. hafta müsabakaları oynanacak.
Google+   Kategori: Spor
  Tarih: 13.10.2017
- Bu haber 23 kez okundu.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

14 Ekim Cumartesi

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Yeşilgiresun Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 Gaziantep Basketbol-Pınar Karşıyaka (Karataş Şahinbey)

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Demir İnşaat Büyükçekmece (Cebeci)

20.15 Muratbey Uşak-TOFAŞ (Uşak Üniversitesi)

15 Ekim Pazar:

13.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Trabzonspor (Sakarya)

15.15 Darüşşafaka-Galatasaray Odeabank (Volkswagen Arena)

17.00 Anadolu Efes-Fenerbahçe Doğuş (Sinan Erdem)

19.30 Banvit-Eskişehir Basket (Banvit Kara Ali Acar)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14 Ekim Cumartesi

14.00 OGM Ormanspor-Adana ASKİ (M.Sait Zarifoğlu)

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Edip Buran)

16.00 Bornova Beckerspor-Galatasaray (Bornova Atatürk)

16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-Çukurova Basketbol (Caferağa)

15 Ekim Pazar:

16.00 İstanbul Üniversitesi-Abdullah Gül Üniversitesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-BOTAŞ (Antakya)

17.00 Beşiktaş-Canik Belediyespor (BJK Akatlar)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

14 Ekim Cumartesi

13.30 Bahçeşehir Koleji-OGM Ormanspor (Caferağa)

15.00 İstanbulspor Beylikdüzü-Bandırma Kırmızı (Gazanfer Bilge)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Petkimspor (Ankara)

16.00 Türk Telekom-Samsun Büyükşehir Anakent (TOBB ETÜ)

16.00 Karesispor-Afyon Belediyespor (Kurtdereli)

17.00 Antalyaspor-Bakırköy Basket (Antalya)

18.00 Akhisar Belediyespor-Ankara DSİ (Akhisar Belediye)

18.00 Bursaspor Durmazlar-Düzce Belediyespor (Bursa Atatürk)

15 Ekim Pazar:

16.00 Selçuklu Belediyespor-Yalova Group Belediyespor (Selçuklu Belediye)

trtspor



16 Aralik 2017 Arkadaşına Yolla Yazıcıya Yolla
YORUMLAR

Adınız Soyadınız:  
E-postanız:   
Başlığınız:   
Yorumunuz:   
Lütfen kodu giriniz:   
     Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.
Facebook ile yorum yapınız.
Bunlar da ilginizi çekebilir
    İspanya, 2018 Dünya Kupası na katılamayabilir!
    İstanbul Büyükşehir Belediye yarı finalde
    Balkes evinde kazandı
    Anadolu Efes sonunu getiremedi
    İnegöl belediyespor yarı finalde
    Maliye Piyango yarı finalde
    Cüneyt Çakır a özel davet
    Beşiktaş PFDK ya sevk edildi
    İnegöl belediyespor yarı finalde
    Halkbank yarı finalde
    Kupada son 16 eşleşmeleri belli oldu
    Terim, Bosna Hersek ten teklif bekliyor
    Uzmanlar uyarıyor! Çocuklarda büyümeyi etkiliyor
    Emre, Türkiye ye gelmiyor
    Fenerbahçe de sol bek arayışı
    Trabzonspor, Bursaspor u konuk edecek
    Yakın Doğu zirveye yerleşti
    Ersan ın performansı yetmedi
    LeBron James ten 59. riple double
    Potada derbi heyecanı

Reklamlar: Çorum Voleybol | Etkinlik Paylaş | Masaj | Spor Akademisi | Spor Malzemeleri
KURUMSAL KATEGORİLER SOSYAL
Künye Spor Eğitim Seminer ve Kurs Facebook
Reklam Gündem Beden Eğitimi Sağlık Twitter
İletişim Teknoloji Özel Haber Okul Sporları İnstagram
KPSS Spor ve Yaşam Dergisi Videolar RSS
Copyright © 2006 Tüm Hakları Saklıdır